PROSÍM, ... čtěte pečlivě až do konce :-)

1) Obstarejte prázdnou krabici od bot. (Nebo velikostně, co nejvíce podobnou.)

2) Rozhodněte se s dítětem (dětmi), pro koho bude určena. (pro dívku, pro chlapce a v jakém věku)

3) VYBERTE SI DÍTĚ ZE SEZNAMU A ZAPIŠTE SE DO NĚJ - je to důležité.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ZsOxb869WoaskTdMRUpvyZ_VY0o1O7XN4C6yx5juO-o/edit#gid=0

4) Naplňte postupně krabici věcmi, které podle VAŠEHO DÍTĚTE, nebo vás jeho adresátovi udělají radost a můžete přidat i vzkaz (přáníčko) od vás. 

5) Až bude krabice plná (nemusí být úplně plná), hezky ji společně zabalte a nezapomeňte navrch napsat, pro koho je určena. :-)

6) Doneste ji VČAS na sběrné místo. (viz úvodní strana dole, či sekce KONTAKTY)

Prosím, do balíčku nedávejte více než jednu věc na oblečení, pokud to není výslovné přání ... stále myslete na to, že balíček otevře o Vánocích dítě, které čeká na překvapení. Není to dárek pro jeho rodiče, ale pro dítě samotné. Pokud konkrétní dítě potřebuje nějaké ošacení, či obuv je to uvedeno v poznámce, zároveň s velikostí. Toto ošacení, vložte do tašky, kterou také popíšete a předejte stejně jako krabičku. Prosím, ať je oblečení skutečně nepoškozené, pěkné, čisté a funkční (zipy, gumy v pase, knoflíky, rozpárané švy, díry, fleky, děravé boty apod.) V těchto rodinách mnohdy nemají materiál, ani potenciál na opravu takového oblečení. Samostatnou sbírku oděvů zajišťujeme jindy a jinak.

 ... dobře zvažte, co do krabice vaše dítě, nebo Vy dáte. N E M U S Í  to být věci nové, ale určitě by to měly být věci nepoškozené, kompletní, funkční (vč. baterií pokud je třeba), čisté, v případě oblečení bez výrazných známek obnošení a u nějaké té dobroty - trvanlivé. 

Odkaz na seznam obdarovávaných dětí najdete na:


Děkuji a přeji hezké další dny.

Gábina Marková s rodinou.

E-mail: 2len@seznam.cz, nebo tel.:603810052

Jestliže nemůžete doručit krabici na sběrné místo, prosím zavolejte, určitě se nějak domluvíme. Pokud jste z daleka, a přesto se chcete zapojit, můžete zaslat  krabičku na mou adresu Všeruby 135, 33016 Všeruby u Plzně.    

P.S. Sběrná místa a nejzazší termíny předání uvedu během týdne na úvodní straně.